5 Mayıs 2015 Salı

Buypasa Hakkında Bilgiler

Buypasa; Buy – Pasa yani Paşadan alışveriş ve Paşa gibi alışveriş, demektir ve Paşa kavramı Buypasa‘yı ve aynı zamanda sizi yani Paşa‘yı temsil eder.

Paşa gibi alışveriş demek ise, Buypasa‘nın Internet kullanıcısı, Satıcısı ve Alıcısı“ Paşa“ dır ve en iyi alışverişe ve hizmete layıktır demektir.
Buypasa‘nın özel 15-ve gizli ikinci anlamıysa, Buy Pa Sa (Buy – Almak) (Pay – Ödemek) (Sell – Satmak)  yani Buy Pa Sa, Buy Pay Sell, almak, ödemek, satmaktır.
Buypasa‘nın esnek ve güçlü altyapısında bulunan programcılarımız, yatırımcılarımız, tasarımcılarımız ve reklamcılarımız sayesinde dinamik bir şekilde “Türkiye‘nin Global İnternet Projesi“ olma yolunda Buypasa‘nın Hedefi Türkiye‘nin E-Ticaret Pazarını Dünya`ya açmaktır.
Küresel çalışma şeklinin, Buypasa’ya getirdiği özellikleri ve faydaları; hızlı büyüme, risk düşürme ve güçlü küresel bir tanıtımdır. Dünya çapında bir ekip sayesinde, Buypasa‘nın küreselleşmesi daha hızlı gerçekleşir. Kendi bünyesine kattığı güçlü şirketleri ve ekipleriyle, güvenilir bir çözüm ortağı olarak çalışması ve aynı zamanda sistematik yeni güçlü bir ekip oluşturması küresel avantajlar sayesinde çok daha kolaydır. Buypasa, iş dağılımında ve görevlerde uzmanlardan tercihini kullanan ve sadece kendi uzmanlık alanlarında profesyonel olan ekiplerle çalışmaktadır. Tahsilat ödeme sistemleri ve internet güvenliği gibi bölümler hassasiyetle, bilirkişiler tarafından düzenli olarak kontrol edilme16-ktedir. Buypasa, çözüm ortağı olarak güçlü küresel bir network oluşturarak ,“ Kazan, Kazandır (win win) “ stratejisi altında birlikte büyümeyi hedeflemektedir.
Buypasa’nın özelliklerinden en önemlisi, konsept ve proje olarak  “ Dünya‘ da bir ilk olması “  ve   “ilk Multi Marketplace “  (Çoklu pazaryeri) olmasıdır. Buypasa, Türkiye’nin bilişim sektöründe hem küresel marka hem de Türkiye’nin iç pazarını yurtdışına açma hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir. İnternet kullanıcılarına, E-ticareti yaygınlaştırması ve alışverişi hızlı bir şekilde kolaylaştırması Buypasa projesi ile sağlanmaktadır. Buypasa, Alıcıya ve Satıcıya güvenli ve bağımsız, güçlü bir E-ticaret Platformu içinde huzurlu bir Alışveriş ortamı sunmaktadır ve Müşterilerini, Ziyaretçilerini, Üyelerini Buypasa ‘nın ailesinden görmektedir. Buypasa çoklu pazaryeri olarak özel reklam imkanları, çözümleri ve algoritmaları sunmaktadır ve Buypasa’nın, gelişen ve büyüyen küresel networkü, Türkiye‘nin iç pazarına ve ekonomisine ihracat açısından destekte bulunma talebi ve düşüncesi ile küresel E-Ticaret ve İnternet yol haritasında ilerlemektedir.
Ve daha neler neler hepsi https://buypasa.com adresinde sizleri bekliyor…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder