13 Mayıs 2015 Çarşamba

Buypasa.com da ASO AvantajlarıAlışveriş Odaklı ve odaksız ziyaretçiyi Buypasa reklamları ve güçlü bir network ’ü sayesinde Buypasa ‘ya yani kendi üzerine çeker. Bu sayede sizin reklam yatırımlarından oluşur. Ortalama %90 Buypasa ‘nın kullanmış olduğu yazılım mantığı sayesinde çoğunlukla alışveriş odaksız müşteri ve size gelmeden önce Buypasa da ön bilgi araştırmasını sonlandırmış olur.
Buypasa ‘nın kullandığı sistem sayesinde çoğunlukla alışveriş odaksız müşteri size gelmeden önce Buypasa’ da ön bilgi araştırmasını sonlandırmış olur. Alışveriş odaklı müşteriyi Buypasa sisteminden E-ticaret sayfanıza ya da Buypasa da açtığınız sanal dükkanınıza yönlendirerek her iki imkanı da ziyaretçiye sunmuş ve değerlendirmiş olursunuz.

Aso sistem ekibimiz talebiniz üzerine size bu konular da destek olur ve detaylı bir inceleme sayesinde sorunlarınız hızlı bir şekilde ortaya çıkarıp çözümler sunar, bu sayede karçırdığınız müşterilerinizi tekrar kazanma ve yeni müşterilerde aynı hataları yapmama avantajı sunar.
E-ticaret reklamını bize bırakın; gereksiz yere yanlış ve yüksek reklam maliyetleri ödeme durumunda kalmayın. Buypasa ailesine katılın, Buypasa aynı sizin bünyenizdeymiş gibi, çözüm ortağınız olarak Buypasa reklam uzmanları ile size destek olsun.https://Buypasa.com  da kendi ödemelerinizi kendiniz alabilirsiniz ve Buypasa nin hazır tahsilat sistemiyle ödemelerinizi daha rahat ve hızlı tahsilat edebilirsiniz ve bu sayede ödemelerinizi bir Sistem içinde kontrol altında tutabilirsiniz.

Buypasa Üyelerine, Buypasa sistemi içinde güvenli ve hızlı ödeme seçenekleriyle, kendi ödemelerini kendi hesaplarına aktarma imkanı sunmaktadır.

Visa, Mastercard, taksitli ödeme seçenekleri, İyzico, PayPal ve 16 Banka güvencesiyle tahsilat imkanları ve Mobil ve Sanal pos tahsilat yöntemleri ile Buypasa alışveriş dünyasını sizin için kolaylaştırır. 
Yurt içi ve yurt dışı kolay, güvenli ve hızlı tahsilat şartları ve yöntemleriyle, dünyadaki 150 milyonu aşkın müşteri portföyüne sahip PayPal’ın altyapısı, Iyzico küresel platformunun kurumsal güvenli avantajları, Buypasa mobil tahsilat imkanlari, Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz Buypasa tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber,                                                   Buypasa Alışveriş dünyasında size destek olur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder